Medewerkers

Je kunt ons allemaal bellen via +31 (0)20-6229014

Directie

Directeur: Bart Govaert / bart.govaert@brakkegrond.nl

 

 

 

 

Programmateam

Programmamaker theater: Lisa Wiegel / lisa.wiegel@brakkegrond.nl

Programmamaker muziek: Birgit van Asch / birgit.vanasch@brakkegrond.nl

Programmamaker beeldende kunsten: Wytske Visser / wytske.visser@brakkegrond.nl

Productieleider beeldende kunsten: Maaike van Milt / maaike.vanmilt@brakkegrond.nl

Productieleider podiumkunsten: Bouke Bloemen / bouke.bloemen@brakkegrond.nl

Communicatieteam

Hoofd communicatie: Bettina Lorsheijd / bettina.lorsheijd@brakkegrond.nl

Communicatie beeldende kunsten: Joke Hoeven / joke.hoeven@brakkegrond.nl

Communicatie podiumkunsten: Laura Roling / laura.roling@brakkegrond.nl 

Online marketing: Sofie Marguillier / sofie.marguillier@brakkegrond.nl

 

Kassa

Hoofd kassa de Brakke Grond & Frascati: Pieter Buwalda / pieterbuwalda@frascatitheater.nl

 

 

 

Team techniek & gebouw

Hoofd techniek: Erik Koletzki / erik.koletzki@brakkegrond.nl

Technicus podiumkunsten: Noor van de Wall Perne / noor.vandewallperne@brakkegrond.nl 

Technicus allround: Bart Burgman / bart.burgman@brakkegrond.nl

Technicus allround: Joris Palmboom / joris.palmboom@brakkegrond.nl

Technicus visuele kunsten & hoofd gebouwbeheer: Rogier Payens: rogier.payens@brakkegrond.nl

Medewerker gebouwbeheer: Rune Stoel / rune.stoel@brakkegrond.nl

Financiën

Boekhouder: Wouter de Wilde / wouter.dewilde@brakkegrond.nl

Planning & verhuur

Coördinator planning, verhuur en gastprogrammering : Mirjam Coelho / mirjam.coelho@brakkegrond.nl

Eetcafé

Management: Benita Croeze en Trea Koopal / cafe@brakkegrond.nl

 

Onthaalteam

Hoofd secretariaat en publieksbegeleiding: Maureen Vervloesem / maureen.vervloesem@brakkegrond.nl

Secretariaatsmedewerkers / avondcoördinators: Babette Engels, Evelyne Rossie, Eva Bervoets, Dries Himpe, Daphne van Ommen, Lisa Jungen / onthaal@brakkegrond.nl

Publieksbegeleiders: Saskia Kroonenberg, Jaïr Buisman, Anna Peschier, Merel Houwaard,  Leanne van Steensel van der Aa, Marit Hooijschuur

De kuis

Schoonmaker: José Fernandes da Costa

Bestuur

Voorzitter: Mw. Diane Verstraeten

Penningmeester: Mw. Inez Boogaarts

Bestuurslid: Dhr. Pierre Aeby

Bestuurslid: Dhr. Valentijn Byvanck

Bestuurslid: Mw. Saskia Hazelhoff

Bestuurslid: Dhr. Luc Muylaert

Bestuurslid: Mw. An De Moor

Bestuurslid: Dhr. John Dierickx

Bestuurslid: Dhr. Jan De Bock

Toezichthouder: Mw. Christine Claus

Toezichthouder: Mw. May Persoons

Waarnemer: Dhr. Axel Buyse