Medewerkers

Je kunt ons allemaal bellen via +31 (0)20-6229014

Directie

Mieke Renders verlaat per 1 juni Vlaams Cultuurhuis de Brakke Grond. Met ingang van 6 maart 2017 heeft ze haar taak als directeur neergelegd. Directiesecretaris Lars Brouwer is tijdelijk aangesteld als waarnemend algemeen directeur: lars.brouwer@brakkegrond.nl

 

Directie assistent: Heleen Hagelaar, Heleen.hagelaar@brakkegrond.nl

 

Programmateam

Programmamaker theater: Lisa Wiegel: lisa.wiegel@brakkegrond.nl

Stagiaire programma theater: Margot de Sera: margot.desera@brakkegrond.nl

Programmamaker visuele kunst en cultuur: Wytske Visser: wytske.visser@brakkegrond.nl

Programmamaker muziek: Birgit Van Asch: birgit.vanasch@brakkegrond.nl

Projectleider visuele kunst & cultuur: Lara Coomans: lara.coomans@brakkegrond.nl

Stagiaire productie visuele kunst & cultuur: Eva Hoogkamer: eva.hoogkamer@brakkegrond.nl

Productieleider podiumkunsten: Bouke Bloemen / bouke.bloemen@brakkegrond.nl

Communicatieteam

Hoofd communicatie: Bettina Lorsheijd / bettina.lorsheijd@brakkegrond.nl

Communicatie visuele kunst & cultuur: Kickan Schipper / kickan.schipper@brakkegrond.nl

Communicatie theater: Mayke Klomp / mayke.klomp@brakkegrond.nl

Publiciteit theater: Bart Grietens / bart.grietens@brakkegrond.nl

Communicatie muziek: Birgit Van Asch / birgit.vanasch@brakkegrond.nl

Stagiaire communicatie visuele kunst & cultuur: Merel Nolet / merel.nolet@brakkegrond.nl

Kassa

Hoofd kassa de Brakke Grond & Frascati: Pieter Buwalda / pieterbuwalda@frascatitheater.nl

 

 

 

Team techniek & gebouw

Hoofd techniek: Erik Koletzki / erik.koletzki@brakkegrond.nl

Technicus podiumkunsten: Noor van de Wall Perne / noor.vandewallperne@brakkegrond.nl (verlof t/m 31 juli)

Technicus all-round: Paul Schimmel / paul.schimmel@brakkegrond.nl (t/m 31 juli)

Technicus allround: Bart Burgman / bart.burgman@brakkegrond.nl

Technicus allround: Joris Palmboom / joris.palmboom@brakkegrond.nl

Technicus visuele kunsten & hoofd gebouwbeheer: Rogier Payens: rogier.payens@brakkegrond.nl

Medewerker gebouwbeheer: Rune Stoel / rune.stoel@brakkegrond.nl

Financiën

Boekhouder: Wouter de Wilde / wouter.dewilde@brakkegrond.nl

Planning & verhuur

Coördinator planning, verhuur en gastprogrammering : Mirjam Coelho / mirjam.coelho@brakkegrond.nl

Eetcafé

Management: Benita Croeze en Trea Koopal / cafe@brakkegrond.nl

 

Onthaalteam

Hoofd secretariaat en publieksbegeleiding: Maureen Vervloesem / maureen.vervloesem@brakkegrond.nl

Secretariaatsmedewerkers / avondcoördinators: Marlies Bosmans, Babette Engels, Mohamed Machbouâa, Daphne van Ommen, Evelyne Rossie / onthaal@brakkegrond.nl

Publieksbegeleiders: Silke Boertien, Andrea Koll, Saskia Kroonenberg, Benno Veenstra, Anna Peschier.

De kuis

Schoonmaker: José Fernandes da Costa

Bestuur

Voorzitter: Mw. Diane Verstraeten

Penningmeester: Mw. Inez Boogaarts

Bestuurslid: Dhr. Pierre Aeby

Bestuurslid: Dhr. Valentijn Byvanck

Bestuurslid: Mw. Saskia Hazelhoff

Bestuurslid: Dhr. Luc Muylaert

Bestuurslid: Mw. An De Moor

Bestuurslid: Dhr. Herman Balthazar

Bestuurslid: Dhr. John Dierickx

Toezichthouder: Mw. Christine Claus

Toezichthouder: Mw. May Persoons

Waarnemer: Dhr. Axel Buyse